הרשמה
סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

שנייה אחת לפני שאת עוזבת אותנו, חכי שנייה אחת שנה קודמת, רק עוד שנייה אחת.

עדיין לא הספקתי להתבונן עד תום ולהכיל, עדיין לא הייתי במקום של סגירת מעגל וכבר כבר את נפרדת מעלינו.

גשר אל עולמות חדשים

אז קצת, ממש שנייה לפני, רוצה להניח הודייה מלאה לך שנה ישנה. הודייה על אנשים מופלאים שהגיעו לחיי ולמעשה ללב ליבי, על אנשים שהמשכתי איתם מסע משנה קודמת ומשנים קודמות, על אינסוף שיעורים שעברתי, על לקחים ועל מסרים, על תובנות ועל הארות, על התפתחות בכל רובד – מנטלי, פיזי, רגשי ורוחני.

אבל בעיקר, בעיקר – שנה מדהימה, רוצה להודות לך שהבאת איתך המון אור. עבורי היית שנה של פתיחת צוהר אל עולם קסום, גשר אל עולמות חדשים שמאתגר אותי לפענח ולגלות.

הבנתי מהן נגיעות. לגמרי חשה כי כל אדם שמגיע לעולם נוגעת בו אצבע אלוהים ומסמנת. מסמנת את הציר המרכזי סביבו יתנהלו חייו. חייו של אחד יסובו סביב הכח, חייו של אחר יסובו סביב היצירתיות והיצר ושל שלישי סביב כישרון מדהים שינהל את חייו (שירה, נגינה או אחר). כל אחד ומתנותיו.

נרגשת מעצמת הייעוד

חיפשתי בתוכי את הציר המרכזי – ודומה שמצאתיו. או לפחות ממש ממש מתקרבת אל הבנה שלמה שלו. הציר הוא להאיר, להניח אור ביקום, להיות חלק בגל שלם של התאוררות (פעולה של יציאה מהחשיכה אל האור), עבור אנשים, בשביל אנשים, לטובת היקום כולו. להיות עבור אחרים במציאת האור הפרטי שלהם, לשקף לכם את אורם ולהעצימו. ואני מדייקת את עצמי שם כל העת. מחדדת את כליי, מעבה את יכולותיי ומוסיפה להתפתח ברמה האישית בכל הרבדים.

כל כך מהותית עבורי התובנה הזו. איכותית ומהותית, ומובילה אותי לערוך שינויים בתוך חיי – בכל מרחב אפשרי, שינויים מינוריים לכאורה אך חשה שהם פותחים דלתות לעולמות מופלאים שעתידים להתגלות בפניי. כבר מתרגשת מהלא נודע (שכאילו ממתין בפינה שאגלה אותו), כבר נרגשת מעוצמת היעוד והדיוק וההתהדקות.

העיניים נשואות אל השנה החדשה

שנה ישנה, עוד לא סיימת את דרכך וכבר נפרדים. כבר העיניים נשואות קדימה אל עברה של שנה חדשה שבפתח. ואני עדיין רוצה להכיל אותך, לסיים את הפענוח, לסיים את השיעור שעדיין נשאר פתוח.

אז מבטיחה, גם כשעוברת הלאה לשנה החדשה, אביט אחורה אלייך באהבה שלמה. בתום של ילדה, בחדוות נעורים, בידיעה כי היית המשך נפלא של שנים עברו וגשר מדוייק עבורי אל השנה החדשה שבפתח.

תודה שנה ישנה, תודה על ענווה ועל פינוי הדרך לשנה החדשה, ואני כבר כבר נכונה לקדם גם את פניה של השנה החדשה בהתרגשות, באור ובאהבה.

מידע נוסף על הרצאות

גלית יהב

מכינה ומתכוננת, מתכוונת ונכונה לצאת למסע אישי, פנימי וחיצוני, עם מיטב כליי, כפי שנרכשו במהלך השנים ועם נפשי ונשמתי ועם הדרכה אינסופית בכל מקום שאני נמצאת בו.
מאמנת אישית ובעלת חנות מתנות בנס ציונה בשם "נגיעות".